e diel, 23 janar 2011

Shtojca supe

Në një enë qitet e bardha e vezëve dhe rrahet derisa të mpikset. Pastaj i shtohet limoni e kripa. Lëngu i mishit hiqet nga zjarri dhe 3-4 minuta para se të shërbehet, shkuma i qitet me një lugë çaji.

5 Toptha nga shkuma e vesë

Përbërësit:
* Për 1l lëng mishi
* 2 ve
* 3-4 pika limoni
* kripë

1 comment:

  1. Hello, its fastidious paragraph on the topic of media print, we all understand media is a fantastic source of facts.


    my website :: how to get rid Of freckles

    ReplyFshije